Het klassieke arcade spel, maar dan interactief!
Het klassieke “mol” arcade spel hebben wij nieuw leven ingeblazen met Interactive Playsystems! In plaats van dat de mol omhoog komt, gaat er een lamp op het hoofd van de mol branden. Dit unieke spel speel je één tegen één of alleen. Probeer de mol zo vaak mogelijk te raken, hierdoor verzamel je punten en versla jij je tegenstander!
Makkelijk transport en op te zetten binnen 10 minuten
Zet de Zap a Mole gemakkelijk binnen 10 minuten op. Hij is perfect om te gebruiken tijdens feestjes, bedrijfsuitjes en evenementen. De Zap a Mole is compact verpakt in één deel. Hierdoor is de inflatable gemakkelijk te transporteren. Uiteraard kun je het IPS-systeem ook bij ons kopen om de beleving helemaal compleet te maken!
Topkwaliteit en eenvoudig schoon te houden
JB kussens zijn op meerdere punten verstevigd en meervoudig gestikt. Het sterke, hoge kwaliteit PVC is gemakkelijk schoon te houden. Deze duurzame inflatable wordt geleverd met 1 jaar garantie. Lever met dit product optimaal speelplezier!
Koop deze klassieke Zap a Mole en bezorg jouw klanten de dag van hun leven!
Al meer dan 15 jaar kozen meer dan 15.000 klanten voor JB
We zijn er trots op dat JB al meer dan 15 jaar mensen wereldwijd een gat in de lucht laat springen. Ons team van designers, ontwikkelaars en logistiek medewerkers leverde al aan ruim 15.000 klanten unieke opblaasattracties op grootse wijze! Onze professionele service en levering spreekt onze klanten aan. Zij noemen ons ook wel ‘creators of greatness’.
Setprijs!
De Zap a Mole bieden we als set aan, van €3190,- voor slechts €2995,- !
De Zap a Mole aanbieding bestaat uit:
Inflatable |
á €1195,- |
IPS Set incl. 10 lampen |
á €1995,- |